wz

výsledky výstav

 

 

2012

 KV Brno KCHP 07.01.2012
Judge:  Zdena Jílková (CZ)
           
           
Calimero Myší kožíšek (ČP) - 1. Nejlepší pes třídy veteránů
Belarian z Černého panství (ČP) - V1, ČŠŠ
Cortéz z Černého panství (ČP) - V1, ČKŠ
Darwin z Černého panství (ČP) - V1, ČMŠ, nej velký mladý pes
BARLETTA Queen of Diamonds (ČF) - V1, ČŠŠ, nej černý pudl, nej velká fena, nej fena výstavy
Alma z Hlubockéhob dvora (ČF) - 2. Nejlepší fena třídy veteránů
Andromeda z Černého panství (ČF) - V1, ČŠŠ
Diana z Černého panství (ČF) - V1, ČMŠ, nej velká mladá fena, Nej mladá fena výstavy, 4. BIS AMADEO du Cristaux Glace´s (BP) - V1, ČŠŠ, nej bílý pudl CHARLENNE Bohemia Jaronela (BF) - V1, ČKŠ HIMALAYA Bohemia Jaronela (BF) - V1, ČŠŠ CHACKI z Rubínového údolí (AP) - V1, ČMŠ CHIELA z Rubínového údolí (AF) - V1, ČMŠ EVARISTO GOLDEN z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, ČMŠ ÉMIE GOLDEN z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, ČMŠ
Alma Andromeda
Belarian Calimero
Cortéz Darwin
Diana  
 

 

 

novoroční výstava Praha KPaCHP 07.01.2012

Judge:  O. Vondrouš (CZ)
           
           
Eddie  Murphy Very-Merry (AP) - VN1,  DKCH, nej pes tř. dorostu
Armando  Royal Team  (BP) - V1,  CHKCH
Aurelius  Black Nouvel Bast (ČP) - VN1,  DKCH
Antonio  Bohemia Best Black (ČP) - V1,  JKCH
Achnaton  Bohemia Best Black (ČP) -  V1,  KCH, nej. velký pes
Gaston  Lady Black Queen (ČP) - V1,  KCH
Didier  Golden z Bretfeldova Paprsku (ČeP) - V1,  KCH
Athos  Brown Lady Sorbonna  (HP) - V1,  MKCH, nej pes tř. čestné 

Excalibra  Very-Merry (AF) - VN1,  DKCH, nej fena tř. dorostu
Alisson  Black Nouvel Bast  (ČF) - VN1,  DKCH
Agnes  Bohemia Best Black  (ČF) - V1,  JKCH, nej velká mladá fena
Agata  Aisha Bohemia Best Black (ČF) - V1,  KCH, nej velká fena
Černá  Polárka Šumbarský Pramen  (ČF) - V1,  KCH
Joko Ono  zur Riegelfeste (čF) - V1,  MKCH
Abby Brown   Lady Sorbonna  (HF) - V1,  CHKCH

 

2011

Adventní výstava Praha Svornost 10.12.2011
Judge: O. Vondrouš (CZ)
           
           
Aladin Bohemia Anjuli (BP) - V1 JKCH, 2.
nejlepší mladý pes, 1. Nejlepší moderní střih Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, MKCH, 1 Nejlepší čestný pes
 
 
Aladin Hugo

 

foto zde

club show Praha 26.11.2011

Judge:  JF Vanaken (B), T. Novotná (CZ)
           
           
Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC, ČKŠ
Ctislav Unno Jezvé  (ČP) -  V1, CAC, ČŠŠ, Klubový vítěz

Nerian Fionnuala (ČF) - VN1, ČĎŠ, nej dorost fena
Agnes Bohemia Best Black (ČF) -  V1, CAJC, ČMŠ, Klubový vítěz
Carrú Queen of Diamonds (ČF) -  V1, CAC
Barletta Queen of Diamonds (ČF) -  V1, CAC, ČŠŠ
Černá Polárka Šumbarský pramen (ČF) - V1, CAC, ČKŠ, Klubový vítěz,
nej velká fena

Ice-Illusion Viva Forever (BP) - V1, CAJC, ČMŠ, Klubový vítěz
Antonio Pikovický poklad  (BP) - V1, CAC
Bandy White Klidný den (BP) - V1, CAC, ČKŠ
Amadeo du Cristaux Glacées (BP) - V1, CAC, ČŠŠ, Klubový vítěz

Isabell Bohemia Jaronela (BF) - VN1, ČDŠ
Charlene Bohemia Jaronela  (BF) - V1, CAC, ČŠŠ, Klubový vítěz

Eragon Muschu Gold z Bretfeldova paprsku  (AP) - V1, CAJC, ČMŠ
Caracal Fox Very-Merry (AP) - V1,CAC, Klubový vítěz
Evaristo Golden z Bretfeldova paprsku  (ČeP) - V1, CAJC, ČMŠ

Chiela z Rubínového údolí (AF) - V1, CAJC, ČMŠ
Émie Golden z Bretfeldova paprsku  (ČeF) - V1, CAJC, ČMŠ, Klubový vítěz, 
nej velká mladá fena

Afrey Tefibo Design (SP) - V1, CAJC, ČMŠ, Klubový vítěz,
 nej velký mladý pes


Samarcanda I´m What I´m (HP) - V1, CAC, ČŠŠ, Klubový vítěz, 
nej velký pes

 

International show Nitra 19.11.2011
Judge: Robert Ennis (USA)

           

Barbian Queen of Diamonds (ČP) - V1, CAC, CACIB, BOS

Samarcanda I´m What I´m (HP) - V1, CAC, res. CACIB
Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, CAC, CACIB, BOB
 
 
 
 

 

 
International show Praha 06.11.2011

Judge:  Blangino Jean
           
           
ACHNATON Bohemia Best Black (ČP) - V1, CAJC
GASTON Lady Black Queen (ČP) -  V1, CAC
Prince of Black Mistral Zahir (ČP) - V1,CAC, CACIB

AGÁTA AISHA Bohemia Best Black (ČF) - V1, CAJC, JBOB
CAMBERRA Queen of Diamonds (ČF) -  V1, CAC
Černá Polárka Šumbarský pramen (ČF) - V1,CAC, CACIB, BOB

Aladin Bohemia Anjuli (BP) - VN1
Ice-Illusion Viva Forever (BP) - V1, CAJC
ARMANDO Royal Team (BP) - V1, CAC, res. CACIB
Don Belmondo vom Figaro (BP) - V1

Alexis Pikovický poklad (BF) - V1, CAC, res. CACIB
BEJRA WHITE Klidný den  (BF) - V1, CAC

Eddie Murphy Very-Merry (AP) - VN1 
Eragon Muschu Gold z Bretfeldova paprsku  (AP) - V1, CAJC
Century Fox Very-Merry (AP) - V1,CAC, CACIB, BOB

CHIELA z Rubínového údolí (AF) - V1, CAJC

Amor Tefibo Design (SP) - V1, CAJC, JBOB

 

club show PK Středokluky 29.10.2011
Judge: Elfriede Heidecker (A)

           

Calie´s Chrome Cauthmyspirit (SP) - V1, CAC, BOB, nej pes výstavy
Afrey Tefibo Design (SP) - V1, CAJC, JBOB
Tony White Envisan (BP) - V1, nej pes třídy čestné
Camberra Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAC
Annabel du Cristaux Glacées (BF) - V1, CAC, BOB

Alle Silent Boy Nord Valley (VČbP) - V1, CAJC, JBOB
Haky Kamínek Pahorku (VČbF) -  V1, CAC, BOB
 
 
Afrey

 

 
Club show KCHP Jankov 08.10.2011

Judge:  Christa Klotz (DE)
           
           
Afrey Tefibo Design (SP) - V1, ČMŠ, nej velký mladý pes
Aladin Bohemia Anjuli (BP) - VN1, ČDŠ, nej pes třídy dorostu
Berny Z Hlubockého dvora (ČP) - V1, ČŠŠ, nej velký pes

Chiela z Rubínového údolí (AF) - V1, ČMŠ, nej velká mladá fena 
Cara Mia Very Merry  (ČeF) - V1, ČŠŠ, nej velká fena
Černá Polárka Šumbarský pramen (ČF) - V1, ČKŠ

 

Club show Ostrava 04.09.2011

Judge: Zuzana Brotánková (CZ)



Calimero Myší kožíšek (ČP) - V1, Nejlepší pes třídy veteránů

 Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, Nejlepší pes třídy čestné

 
Calimero Hugo

 

Alison
Stodůlecká oblastní výstava 17.09.2011

Judge:  
           
            
Alisson Black Nouvel Bast (ČF) - VN1, DKCH, nej štěně výstavy
     

 

Regional show Dolní Benešov 04.09.2011

Judge: Wieslaw Boryczko (PL)



Calimero Myší kožíšek (ČP) - V1, Vítěz třídy veteránů, Vítěz plemene
 
 
Calimero

 

Hugo
Regional show Brno 21.08.2011

Judge: Andráš Polgár (CZ) & Karel Hořák (CZ)

Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz,
 Nejlepší pudl, #1 BIG, užší výběr BIS

 

International show Mladá Boleslav 28.08.2011
Judge: Brigita Kremser (SLO) & Petr Studeník (CZ)

           

Barbian Queen of Diamonds  (ČP) - V1, CAC, res. CACIB
Barletta Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAC
Carrú Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC
Bassiana Nontiscordardime (ČF) - V1, CAC, CACIB

 

Barbian   Barletta
 

 

Barbian Alfano
Camberra Barletta
Aladin  
 
Club show KCHP Kolesa 27.08.2011

Judge:  B. Matlawska (PL)
           
           
Chacki z Rubínového údolí (AP) - VN1, ČDŠ, nej.pes tř. dorostu
Eragon Muschu Gold z Bretfeldova paprsku (AP) - V1, ČMŠ

Evaristo Golden z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, ČMŠ, 
nej.pes tř. mladých
 
Aladin Bohemia Anjuli (BP) - VN1, DKCH
Bonny White Klidný den (BP) -V1, ČKŠ
Bukanýr Klidný den (BP) - V1, ČŠŠ

Barbian Queen of Diamonds  (ČP) - V1, ČKŠ, nej velký pudl
Alfano Queen of Diamonds (ČP) - V1, ČŠŠ, 2. nej velký pudl



Chiela z Rubínového údolí   (AF) -VN1, ČDŠ
Émie Golden z Bretfeldova paprsku  (AF) - V1, ČMŠ
Cara Mia Very Merry  (ČeF) - V1, ČKŠ

Charlene Bohemia Jaronela (BF) -V1, ČKŠ

Camberra Queen of Diamonds (ČF) - V1, ČMŠ, nej fena tř mladých
Černá Polárka Šumbarský pramen (ČF) -  V1, ČKŠ
  Barletta Queen of Diamonds (ĆF) - V1, ČKŠ, nej velká fena, 
3. nej velký pudl   

 

national show Senec 03.06.2011
Judge: Brigita Kremser (SLO) & Petr Studeník (CZ)

           

Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - 1 BIS třídy čestné
Hugo

 

 

Efran
Quentin
Club show KPaCHP Konopiště 30.07.2011

Judge:  L.K.Jakobsen (DK)
           
           
Prince of Black Mistral Robin (ČP) - V1, ČKŠ, nej. velký pes, nej. pes, BIS
Efran Z Hlubockého dvora (ČP) - V1, KCH
Antonio Bohemia Best Black (ČP) - V1, JKCH
Guns N´Roses Ze Stříbrných Strh (ČP) - VN1, DKCH
Aladin Bohemia Anjuli (BP) - VN1, DKCH
Quentin White Envisan (BP) - V1, MKCH, nej. čestný pes
Abar Recatty (BP) - V1, JKCH, nej. mladý pes
Armando Royal Team (BP) - V1, CHKCH



Agáta Aiha Bohemia Best Black (ČF) -V1, JKCH
Aisha Prudnicky Dworek (ČF) - V1, CHKCH, nej. velká fena, nej. fena
Caracal Very-Merry (AP) - V1, KCH
Amor Tefibo Design (SP) - VN1, DKCH
Calie´s Chrome Caughtmyspirit (SP) - V1, CHKCH

   Haky Kamínek Pahorku (HarF) - V1, JKCH   

 

national show Mladá Boleslav 17.07.2011

Judge: Chapiro  Boris, F 

           

Aramis Recatty (BP) - V1, CAC ČMKU, NV, BOB
Bukanýr Klidný den (BP) - V1, CAC ČMKU, NV
Barletta Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAC ČMKU, NV
Calie´s Chrome Caughtmyspirit (SP) - V1, CAC ČMKU, NV, BOB

 
 
 
 

 

   
   
International show Brno 26.06.2011

Judge: T. Jakel (H)
           
           
Chopart Marco Bohemica (BP) - V1, CAC, CACIB
Antonio Bohemia Best Black (ČP) - V1, CAJC, JBOB
Amor Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC, res. CACIB


Bejra White Klidný den (BF) - V1, CAJC
Charlotte Marco Bohemica (BF) - V1, CAC, CACIB, BOB
Barletta Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAC, res. CACIB
Joko Ono Zur Riegelfeste (ČF) - V1, CAC

CORINTHIAN GOLD VERY-MERRY(ČF) - V1, CAC, CACIB, BOB
Friesian´s Daliah Lavi (SF) - V1, CAC, CACIB

 

club show Brno 25.06.2011

Judge: Tina Taulos (Fin) 

           
ICE-ILLUSION Viva Forever (BP) - V1, CAJC, ČMŠ
Nerian EXCALIBUR (BP) - V1, CAC, ČKŠ
CHOPARD Marco Bohemica (BP) - V1, CAC, ČŠŠ, nej velký pes, nej pes výstavy
CORTÉZ z Černého panství (ČP) - V1, CAC
BELARIAN z Černého panství  (ČP) - V1, CAC, ČKŠ
CTISLAV Unno Jezve (ČP) - V1, CAC, ČŠŠ
CHARLOTTE  Marco Bohemica  (BF) - V1, CAC, ČŠŠ, nej velká fena
DIANA z Černého panství (ČF) - VN1
CAMBERRA Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC, ČMŠ, nej velká mladá fena
ANDROMENA  z Černého panství (ČF) - V1, CAC, ČŠŠ
ALMA z Hlubockého dvora (ČF) - V1, nej fena třídy veteránů


CARACAL Very – Merry (AP) - V1, CAC, ČKŠ
DRACO GOLDEN z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, CAC, ČŠŠ


1. místo nej. chovatelská stanice

z Černého panství
 
 
 
 

 

Efran Carrú
National show Klatovy 05.06.2011

Judge: A. Mudra (Cz)
           
           
Efran z Hlubockého dvora (ČP) - V1, CAC, národní vítěz, BOB
Bandy White Klidný den (BP) - V1, CAC
Antonio Pikovický poklad (BP) - V1, CAC, Junior BOB

Carrú Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC
Alexis Pikovický poklad (BF) - V1, CAJC
Charmel Marco Bohemica (BF) - V1, CAC, národní vítěz

 

club show Konopiště 04.06.2011

Judge: Stephen Wheeler (SWE) 

           
Darwin z Černého panství (ČP) - VN1, DKCH
Anachton Bohemia Best Black (ČP) - VN1, DKCH
Barbian Queen of Diamonds (ČP) - V1, KCH, CAC, KV, nej. velký pes
Azazello Nontiscordardime (ČP) - V1, KCH, CAC

Agnes Bohemia Best Black (ČF) - VN1, DKCH, nej. dorost fena
Aisha Prudnicki Dworek (ČF) - V1, CHKCH, CAC, KV

Aramis Recatty (BP) - V1, JKCH, CAJC, MKV, nej. mladý pes
Bukanýr Klidný den (BP) - V1, KCH, CAC
Tony White Envisan (BP) - V1, CHKCH, CAC, KV
Fernando Marco Bohemica (BP) - V1, VKCH
Quentin White Envisan (BP) - V1, MKCH           
Aquillera Pikovický poklad (BF) - V1, JKCH, CAJC
Voila Well Did You Evah (BF) - V1, KCH, CAC
Charmel Marco Bohemica (BF) - V1, CHKCH, CAC, KV, nej. velká fena

Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CHKCH, CAC, KV Draco Golden z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, CHKCH, CAC, KV Amor Tefibo Design (SP) - V1, DKCH Amor Tefibo Design (SP) - V1, DKCH
Barbian
Athos

 

Hugo
club show Brno-Tuřany  29.05.2011

Judge: B. Ovesná (CZ)
           
           
Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, ČŠŠ PK,  Nejlepší velký pudl, 
#1 Nejlepší pes výstavy, #2 Nejlepší pudl výstavy

 

Cortéz
regional show Zlín 28.05.2011

Judge: Z. Jílková (CZ)
           
           
Cortéz z Černého panství (ČP) - V1, Vítěz třídy, Krajský vítě, 1# BIG

 

   
   
International show Litoměřice 22.05.2011

Judge: B. Déres (B)
           
           
Chopard Marco Bohemica (BP) - V1, CAC, CACIB, BOB
Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC, res. CACIB

Aisha Prudnicky Dworek (ČF) - V1, CAC, CACIB
Charlenne Bohemia Jaronela (BF) - V1, CAC, res. CACIB




Carracal Very-Merry (AP) - V1, CAC, CACIB, BOB
      

 

national show Litoměřice 21.05.2011

Judge: Ing. N.Klírová (CZ) 
           
           
Nerian Excalibur (BP) - V1, CAJC
Gaston Lady Black Queen (ČP) - V1, CAJC
Chopard Marco Bohemica (BP) - V1, CAC, Národní vítěz, BOB
Arsiero Queen of Diamonds (ČP) - V1, CAC
Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC

Camberra Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC Barletta Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAC
 
 

 

Barbian Athos + Anett
International show Praha 15.05.2011

Judge: B. Ovesná (CZ)
           
           
Barbian Queen of Diamonds  (ČP) - V1, CAC, CACIB, BOB
Chopard Marco Bohemica (BP) - V1, CAC, res CACIB
Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC

Camberra Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC, Junior BOB
Anett Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, CAC, CACIB
B.Jane Queen of Diamonds  (ČF) - V1, CAC

 

club show Březno 07.05.2011

Judge: Ing. A. Košťálová 
           
           
Nerian Excalibur (BP) - V1, ČMŠ
Gaston Lady Black Queen (ČP) - V1, ČMŠ, nej. velký mladý pes
Jack Saxon Magicstar (ČP) - V1, ČŠŠ, nej. velký pes
Fren z Hlubockého dvora (ČF) - V1, ČMŠ, nej. velká mladá fena Barletta Queen of Diamonds (ČF) - V1, ČKŠ Avalanche White and Black (BF) - V1, ČŠŠ, nej. velká fena
 
 

 

Caracal Quentin
International show Č. Budějovice 25.04.2011

Judge: Z. Větvínská-Vršecká
           
           
Caracal Very-Merry  (AP) - V1, CAC, CACIB, BOB
Quentin White Envisan (BP) - V1, CAC, CACIB

 

club show Č. Budějovice 23.04.2011

Judge: Angelika Rudolph (D)
           
           
Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, ČŠŠ, 1 Nejlepší velký pes, 
4 Nejlepší pes výstavy
Quentin White Envisan (BP) - V1, MKCH, Nejlepší čestný pes
Hugo Quentin

 

Božena Christopher
National show Ostrava 10.04.2011

Judge: Sanda Kekez Veselič (HR)
           
           
Božena Unno Jezvé (SF) - V1, CAC, NV, BOB

Christopher Bohemia Jaronela (BP) - V1, CAC, NV, BOB

 

club show Ostrava 09.04.2011

Judge: Petr Řehánek
           
           
Calimero Myší kožíšek (ČP) - 1 Nejlepší pes třídy veteránů
Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - 1 Nejlepší pes třídy čestné
Bastien z Černého panství (ČP) - V1, ČŠŠ KCHP
Belarian z Černého panství (ČP) - V1, ČKŠ KCHP
Alma z Hlubockého dvora (ČF) - 1 Nejlepší fena třídy veteránů
Anastázie z Černého panství (ČF) - 2 Nejlepší fena třídy čestné

1 Nejlepší chovatelská skupina - Z Černého panství
1 Juniorhandling - Marek Obhlídal + Belarian z Černého panství
Calimero Hugo
Bastien Belarian

 

Christopher

National show Nitra 20.03.2011
Judge: Leoš Jančík (CZ)

Christophera Bohemia Jaronela (BP) - V1 CAC, BOB

 

Club show + Regional show Vyškov 19.03.2011

Judge: Božena Ovesná (CZ)
           
           
Bastien z Černého panství (ČP) - V1, V1, ČKŠ PK, #1 Nejlepší pes, 
#1 BIS klubové výstavy, #3 Nejlepší pes krajské výstavy všech plemen
Bastien

 

Tony Ctirad
Ctislav  
 

Club show Praha-svornost 19.03.2011
Judge: Christa Simon (D)

 Caracal Very-Merry (AP) - V1 ČKŠ a 2. nejlepší velký pes

Ctirad Unno Jezvé - V1, ČKCH, 
nejlepší velký pes  a 4. nejlepší pes výstavy,
Pudl roku 2010 KPaCHP v rázu velkém - 4. místo

Ctislav Unno Jezvé - V1, ČŠŠ, 
Pudl roku 2010 KPaCHP v rázu velkém - 5. místo

Tony White Envisan - V1, MKCH, nejlepší čestný pes, 
Pudl roku 2010 KPaCHP v rázu velkém - 1. místo 
a 3.místo v celkovém pořadí všech rázů a barev

 

Victory dog show + Champion´s show 05.03.2011
           Judge: Miroslav Guniš (SK)
           
           
Bastien z Černého panství (ČP) - V1, CAC, Victory Winner, Best of King 2011
Bastien

 

Jack Camberra

Regional show Č. Budějovice 05.03.2011
Judge: RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)

 Jack Saxon Magicstar (ČP) - V1, vítěz třídy, oblastní vítěz, BIG II

Camberra Queen of Diamonds (ČF) - VN1, vítěz dorostu

 

 

club show  Libice nad Cidlinou 27.02.2011
           Judge: Robert Kubeš(CZ)
           
           

           Calie´s Chrome Caughtmyspirit (SP) - V1, ČKŠ, 
nej velký pes, nej pes výstavy, BIS 

  Jack Saxon Magicstar (ČP) - V1, ČKŠ, 2. nej velký pes

Bastien z Černého panství (ČP) - V1, ČŠŠ

Calimero Myší Kožíšek (ČP) - V1, nej. veterán

Caracal Very-Merry (AP) - V1 ČKŠ, 3. nejlepší velký pes,
3. nejlepší pudl v barvě apricot

Ice-Illusion Viva Forever  (VB) - VN1

Bukanýr Klidný den (VB) - V1, ČKŠ

Gaston Lady Black Queen (VČ) - V1, ČMŠ




Camberra Queen of Diamonds (ČF) -  V1, ČDŠ

Barletta Queen of Diamonds - V1, ČKŠ

Calimera z Černého Panství - V1, ČMŠ, nej velká mladá fena

Abby Brown Lady Sorbonna - V1, ČKŠ, nej. hnědá fena, 
nej. velká fena

Harmonie Bohemia Jaronela (VB) - V1, ČŠŠ

Fren z Hlubockého dvora (VČ) - V1, ČMŠ
Caracal Abby
Calimera Bastien
Calimero  
 
BIS - Calie´s Chrome Caughtmyspirit

 

 
 

DUO CACIB Brno 05.02.2011
Judge: Dominikan Shalata (UA)

 Nerian Excalibur (BP) - V1, CAJC
Alexander Crystal Swan (BP) - V1, CAC, res. CACIB
Chopard Marco Bohemica (BP) - V1, CAC, CACIB
Charlenne Bohemia Jaronela (BF) - V1, CAC
Alizée du Cristaux Glace´s (BF) - V1, CAC, CACIB
Charlotte Marco Bohemica (BF) - V1, CAC

Cortéz z Černého panství (ČP) - V1, CAJC
Bellini Ebony Eclat (ČP) - V1, CAC
Momabo´s High Heels (ČF) - V1, CAC
Joko Ono zur Riegelfeste (ČF) - V1, CAC

Amor Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC

Born at Night Very-Merry (ČeP) -  V1, CAC
Draco Golden z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, CAC

Daliah Lavi Friesians (SF) - V1, CAJC, JBOB

Century Fox Very-Merry (AP) - V1, CAC
Corinthian Gold Very-Merry (AP) - V1, CAC, CACIB
Candy Golden z Bretfeldova paprsku (AP) - V1, CAC, res. CACIB

____________________________________________________________

DUO CACIB Brno   06.02.2011
Judge: Roberto Schill (RO) Bukanýr Klidný den (BP) - V1, CAC Alexander Crystal Swan (BP) - V1, CAC, res. CACIB Chopard Marco Bohemica (BP) - V1, CAC, CACIB, BOB Alizée du Cristaux Glace´s (BF) - V1, CAC Cambera Queen of Diamonds (ČF) - VN1 B.Jane Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC Samarcanda I am What I am (HP) - V1, CAC Century Fox Very-Merry (AP) - V1, CAC, CACIB Corinthian Gold Very-Merry (AP) - V1, CAC Candy Golden z Bretfeldova paprsku (AP) - V1, CAC, res. CACIB výsledky převzaty z www.cmku.cz a www.kchp.cz

 

Internationalshow Trenčín 23.01.2011
Judge: Zdena Jílková (CZ), Iveta Vojteková (SK)


Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - #1 Nejlepší jedinec třídy čestné
Bastien z Černého panství (ČP) - V1, CAC, CACIB, BOS
Belarian z Černého panství (ČP) - V1, CAC, Res. CACIB

Bastien Belarian

 

BOG

 

__________________________________________________________________________________________

2010

Tony

Club show Kladno 30.10.2010
Judge: R. First, J. Ovesná

Tony White Envisan (BP) - V1, CAC, Klubový vítěz, ČKCH, BOB, nejlepší pes, BIS

 

International show Č.Budějovice 10.10.2010
Judge: L. Merati (I)

Amadeo du Cristaux Glace´s (BP) - V1, CAC, CACIB, BOB

Barbian Queen of Diamonds (ČP) - V1, CAJC

Calimera Z Černého panství (BF) - V1, CAJC

B.Jane Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC, JBOB


Amadeo

 

 

Club show Č.Budějovice 09.10.2010
Judge: L. Merati (I)

Draco Golden Z Bretfeldova Paprsku (ČeP) - V1, ČKŠ/CC, nejlepší velký pes

Calie´s Caughtmyspirit (SP) - V1, ČKŠ/CC

Bukanýr Klidný den (BP) - V1, ČMŠ/CC, nejlepší velký mladý pes,
 nejlepší mladý pes

Antonio Royal Team (BP) - V1, ČKŠ/CC

Bárny Bílý Bohém (BP) - V1, ČKŠ/CC
Jack Saxon Magicstar  (ČP) - V1, ČKŠ/CC
       

Cara Mia Very Merry (ČeF) -  V1, ČKŠ/CC

    Alexis Pikovický Poklad (BF) - VN1

Calimera Z Černého Panství (BF) - V1, ČMŠ/CC

Barletta Queen of Diamonds (ČF) - V1, ČMŠ/CC, nejlepší velká mladá fena 

Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, ČKŠ/CC, nejlepší velká fena 

 

National show Brno 26.09.2010
Judge: B. Matlawska (PL)

Berny Z Hlubockého dvora (ČP) - V1, CAC, Národní vítěz

Amor Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC

Corinthian Gold Very Merry (AP) - V1, CAC, Národní vítěz, BOB



Calimera Z Černého panství (ČF) - V1, CAJC

Barletta Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC


Berny Calimera

 

Tony

club show Pudl klubu Kyjov 19.09.2010
Judge: B. Ovesná a A.Ahrens (A)

Tony White Envisan (BP) - ČKCH, BOB,nejlepší pes výstavy, 
BIS klubové výstavy a Super BIS 2 všech konaných klubových výstav

 

International show Mladá Boleslav 29.08.2010
Judge: B. Peterburs (D)

Jack Saxon Magicstar  (ČP) - V1, CAC, CACIB

Tony White Envisan (BP) - V1, CAC, res. CACIB

Belarian  z Černého panství (ČP) - V1, CAC
             
Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1,  CAC

Cortéz  z Černého panství (ČP) - V1, CAJC, JBOB



Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1,CAC, CACIB, BOB, 3.BIG

Joko Ono  zur Riegelfeste (ČF) - V1,CAC, res. CACIB

Anett Brown Lady Sorbonna (HF) - V1,CAC

B.Jane Queen of Diamonds (ČF) - V1, CAJC

Ahornstreets Victoria (BF) - VN1, 3. puppy BIS


Calie´s Chrome Caughtmyspirit (SP) - CAC, CACIB, BOB

Volzhskiy Talisman Dzhein Fonda (AF) - CAC, CACIB


Dzhein a Caughtmysprit
Anett Tony

 

 

 

Athos Bastien
 

club show Konopiště 28.08.2010
Judge: Andrea Ernst (D)

Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, KCH

Bastien z Černého panství (ČP) - V1, KCH, 2. Nejl. velký pes

 

International show Bratislava 22.08.2010
Judge: Christian Jouanchicot (F)


Cowboy Corky Brown Children (HP) - V1, III. BIS Veterán

Cowboy

 

Jack

International show Bratislava 21.08.2010
Judge: Dušan Paunovic


Jack Saxon Magicstar (ČP) - V1, CAC, CACIB, BOB

 

club show Praha 08.08.2010
Judge : Olga Dolejšová, CZ

Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, ČŠŠ KPaCHP, 1. Nejlepší velký pes, 3. Nejlepší pes výstavy

Hugo

 

Amadeo

club show Radnice 08.08.2010
Judge: Christa Simon (D)


Amadeo du Cristaux Glace´s (BP) - V1,ČŠŠ, 1. Nej. velký pes, 2.Nej.
pes výstavy, Nej bilý pudl výstavy

 

club show Kladno 07.08.2010
Judge : Antonín Mudra, CZ

Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, ČKŠ PK, CAC CZ, BOB, 1. Nejlepší pes výstavy, 2. BIS

 

Hugo

 

national show M. Boleslav 18.07.2010
Judge : J. Kruczek (PL)

Calie´s Chrome Caughtmyspirit (SP) - V1, CAC, NV, BOB

 

Calie´s ..

 

Hugo

 

club show Kolesa 17.07.2010
Judge: Zdena Jílková (CZ)


Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, ČŠŠ, Nejlepší velký pes

 

International show Brno 20.06.2010
Judge : Andreas Schemel (A)

Tony White Envisan (BP) - V1, CAC, CACIB, BOB

Bastien z Černého panství (ČP) - V1, CAC
Belarian z Černého panství (ČP) - V2, res. CAC Christopher Bohemia Jaronela (BP) - V1,CAJC, JBOB

 

Christopher Bastien
Belarian Tony

 

Christopher Anastázie
Bastien Belarian

club show Brno 19.06.2010
Judge : Linda Voláriková (SK)

 

Bastien z Černého panství (ČP) - V1, CAC, ČŠŠ, 
1. Nej. velký pes, 3.   Nej. pes výstavy

Belarian z Černého panství (ČP) - V1, CAC, ČKŠ, 3. Nej. velký pes
Anastázie z Černého panství (ČF) - 1. Nej. fena třídy čestné Christopher Bohemia Jaronela (BP) - V1,CAJC,ČMŠ, Nejlepší velký mladý pes,Best Junior

1. místo - Nejlepší chovatelská skupina
Z Černého panství - Anastázie&Bastien&Belarian&Cortéz

 

regional show Rokycany 12.06.2010
Judge : Leoš Jančík


Barberino Queen of Diamonds (ČP) - VN1, 2. nejlepší dorost výstavy 

Barbara Queen of Diamonds (ČF) - VN1

 

   
   

 

Ashley Athos
Tony  
 

national show Klatovy 06.06.2010
Judge : Tatiana Tyagunova-Deres (Rusko)

 

Tony White Envisan (BP) - V1, CAC, BOB, Národní vítěz

Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC
Ashley Black Royal Bohemia (ČF)  - V1, CAC, BOS, Národní vítěz

 

International show Nitra 06.06.2010
Judge : Hans v.d. Berg (Holandsko)


Abby Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, CAC, CACIB, 
Grand Prix  Winner Slovakia 2010

Cowboy Corky Brown Children (HP) - V1, Víťaz Veteránov Grand Prix Winner Slovakia 2010, II. BIS VETERÁN

Abby  
 

 

Abby  
   
   

club show Nitra 05.06.2010
Judge : Jean-François Vanaken (Belgie)






Abby Brown Lady Sorbonna (HF)  - V1, CAC, JKV

Cowboy Corky Brown Children (HP) - V1, JVV, BIS Veterán
 

          

 

International show Litoměřice 23.05.2010
Judge : Bernardis Karin (A)

Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC, CACIB, BOB

Ctislav Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC, res. CACIB

Abby Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, CAC

Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC


Volzhskiy Talisman Dzhein Fonda (AF) - CAC, CACIB, BOB

Volzhskiy Talisman DJames Bond (AP) - CAC, CACIB

Century Fox Very-Merry (AP) - V1, CAJC, Junior   BOB
Athos Djames Bond
Dzhein Fonda Century Fox
Abby  
 

 

Athos Hugo
Abby Quentin
Anette  
 

club show Konopiště 22.05.2010
Judge : Z. Větvínská-Vršecká, Dr. Axel Rudolph






Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CHKCH, CAC

Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, Nejlepší čestný pes Quentin White Envisan (BP) -V1, CHKCH, CAC Abby Brown Lady Sorbonna (HF)  - V1, CHKCH, CAC Anette Brown Lady Sorbonna (HF)  - V1, KCH, CAC Barletta Queen of Diamonds (ČF) - VN1, 2. nej. štěně fena
 

          

 

club show Kačina 22.05.2010
Judge : Jean Francois Vanaken (B)

Christopher Bohemia Jaronela - V1, Best Junior, 3. BIS


Christopher

 

Hugo

International show Bratislava 16.05.2010
Central-East European Winner Dog Show

Judge : Štefan Šinko, SLO (breed), Litov Kamen, BG (BIS Honour Class)




Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, BIS třídy čestné

Quasia White Envisan (BF)  - V1, CAC SK

 

Associated Club Shows of Poodle Club, Exotic Club and Maltese & Bolognese Club

Brno - Tuřany 15.05.2010
Judge :Božena Ovesná, CZ; Zdena Jílková, CZ

Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1, ČKŠ PK, Nejlepší pes, BIS pudl,   
Super BIS 5

Quasia White Envisan (BF)  - V1, ČKŠ PK, Nejlepší fena
Hugo Quasia

 

Tony

International show Bratislava 15.05.2010
Judge : Harry Vella (Malta)




Tony White Envisan (BP) - V1 CAC, res. CACIB

Abby Brown Lady Sorbonna (HF) – V1, CAC, res. CACIB



Junior Handling :  
Denisa Trnková + Tony - 3.místo






 

National show Bánská Bystrica 02.05.2010
Judge : Sárközy Gyula (HU)

Cowboy Corky Brown Children  (HP) – Výborný 1, BOB, Veterán BIS
Cowboy

 

 

Athos Cecílie
DJames Bond Dzhein Fonda
Amadeo  
 

International show Praha 02.05.2010
Judge : Enrique Filippini (Argentina)




Ctislav Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC, res. CACIB

Calie´s Chrome Caughtmyspirit (SP) - V1, CAC, res. CACIB

Athos Brown Lady Sorbonna (HP) – V1, CAC

Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC

Volzhskiy Talisman DJames Bond (AP) - CAC, CACIB, BOB

Amadeo du Cristaux Glace´s (BP) – V1, CAC, CACIB, BOB

Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, CAC
Ctibora Unno Jezvé (ČF) - V1, CAC Volzhskiy Talisman Dzhein Fonda (AF) - CAC, CACIB Alizee du Cristaux Glace´s (BF) - V1, CAC Aimé Crystal Swan (BF) – V1, CAC
 





            

 

club show Praha 01.05.2010
Memoriál Jaroslava Kamenického

Judge: Mikael Nilsson (Švédsko)

Jack Saxon Magicstar  (ČP) – V1, ČKŠ, CAC, KV

Ctislav Unno Jezvé  (ČP) – V1, ČKŠ, CAC

Amadeo du Cristaux Glace´s (BP)  V1, ČKŠ, CAC, KV, 
Nej velký pes, Nej pes



Barletta Queen Of Diamonds (ČF) - VN1

Černá Polárka Šumbarský pramen (ČF) - VN1, ČDŠ

Abby Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, ČŠŠ, CAC, KV

Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, ČKŠ, CAC, KV
Alizee du Cristaux Glace´s (BF)  V1, ČKŠ, CAC, KV, Nej velká fena

Aimé Crystal Swan (BF) – V1, CAC
Jack Abby
Cecílie Barletta
   
 

 

Alfano Cecílie
Calimera Efran
Luky  
 

 

 

International show Č. Budějovice 25.04.2010
Judge : J.J.Dupas (F)



Alfano Queen of Diamonds (ČP) – V1, CAC, CACIB, BOB

Efran Z Hlubockého dvora (ČP) - V1, CAJC, JBOB

Aisha Prudnicky Dworek (ČF) - V1, CAC, CACIB Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, CAC, res. CACIB
Calimera z Černého panství (BF) - VN1 Luky z Hauserova království (AP) - V1, CAC, CACIB, BOB

 

club show Praha 17.04.2010
Judge: Wolfgang Schneider (Německo)

Anett Brown Lady Sorbonna (HF) – V1, KCH
Barletta Queen Of Diamonds (ČF) - V1,ČDŠ

Bastien z Černého panství (ČP) - V1, KCH, 1. Nej. velký pes,
2. Nejlepší pes výstavy
í
Anett Bastien

 

Christopher Anastázie
Belarian Cortéz
Cecílie  
 

 

national show Ostrava 11.04.2010
Judge : T. Novotná (CZ)



Christopher Bohemia Jaronela (BP) – V1, CAJC

Cortéz z Černého panství (ČP) - VN 1

Belarian z Černého panství (ČP) - V1, CAC Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, CAC, Národní vítěz
Anastázie z Černého panství (ČF) - V1, CAC 2. místo Nejlepší chovatelská skupina
Z Černého panství - Anastázie&Belarian&Cortéz

 

club show Ostrava 10.04.2010
Judge: Beata Matlawska (PL)

Christopher Bohemia Jaronela (BP) – V1, ČMŠ, Nej. velký mladý pes
Baxley Bílý Bohém (BP) - V1,ČKŠ

Hugo Boss Marco Bohemica (BP) - V1,ČŠŠ

Cortéz Z Černého Panství (ČP) - VN, ČDŠ, Nejlepší pes třídy dorostu

Black Jack Šumbarský Pramen (ČP) - V1,ČKŠ

Bedřich Unno Jezvé (SP) - V1,ČKŠ



Anastázie Z Černého Panství (ČF) - 2. Nejlepší fena třídy čestné

Charlene Bohemia Jaronela (BF) – V1,ČMŠ

Himalaya Bohemia Jaronela (BF) -  V1,ČKŠ

Ctibora Unno Jezvé (ČF) -  V1,ČKŠ

Daliah Lavi Friesians (SF) - VN, ČDŠ

Božena Unno Jezvé (SF) - V1,ČŠŠ


nejlepší chovatelský pár: Cortéz + Anastázie z Černého panství

Christopher Anastázie
Belarian Cortéz
Hugo  
 

 

 

Luky Efran
Athos  
 

regional show Mladá Boleslav 04.04.2010
Judge : L. Ubrová (CZ)

Luky z Hauserova království (AP) - 
V1, Vítěz třídy vítězů, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi

Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi Efran z Hlubockého dvora (ČP) -
V1, Vítěz třídy mladých, Nejlepší mladý pes

 

national show Nitra 28.03.2010
Judge: L. Voláriková (SK) plemeno, M. Guniš (SK) BIG

Amadeo du Cristaux Glace´s (BP) – V1, CAC, BOB, BIG 3
Britannicus Z Černého panství (ČP) - V1, CAC
Britannicus Amadeo

 

Cortéz

regional show Vyškov 20.03.2010
Judge : ?






Cortéz Z Černého panství (ČP) - VN 1, 3.  Nejhezčí dorost pes

 

club show Libice nad Cidlinou 14.03.2010
Judge: Zuzana Brotánková

Borgia Queen of Diamonds (ČF) - VN1, nej fena tř. štěňat

Abby   Brown Lady Sorbonna ( HF ) - V1, ČKŠ, Nejlepší velká fena

Tony White Envisan (BP) - V1, CHKCH, CAC, nej. velký pes
Tony  
 

 

 

Athos  

 

Tony  
 
Bastien  
 

special club show Praha Hagibor 13.03.2010
Judge : Ing. Leoš Jančík (feny)
Judge : Iuza Beradze  (Gruzie) - psi







Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CHKCH, CAC, VSV, 2. nej velký pes

Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1, KCH, CAC, VSV

Bastien z Černého panství (ČP) - V1, CHKCH, CAC

Candy Golden z Bretfeldova paprsku (AP) - V1, CHKCH, CAC, VSV

Fernando Marco Bohemica (BP) - V1, VKCH

Armando Royal Team (BP) - V1, KCH, CAC

Tony White Envisan (BP) - V1, CHKCH, CAC, VSV, nej. pes, res.BIS

Draco Golden z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, JKCH, CAJC, JVSV

Ctislav Unno Jezvé (ČP) - V1, JKCH, CAJC, JVSV

Volzhskiy Talisman Djames Bond (AP) - V1, JKCH, CAJC



Abby Brown Lady Sorbonna ( HF )   - V1, CAC, CHKCH

Paloma White Envisan (BF) - V1, KCH, CAC, VSV

Cecílie Unno Jezve (ČF) - V1, KCH, CAC

Ambitious Anastacia Elizabeth´s Children (ČF) - V1, KCH, CAC

Aisha Prudnicki Dworek (ČF) - V1, CHKCH, CAC, VSV, nej. fena, BIS

Volzhskiy Talisman Dzhein Fonda (AF) - V1, JKCH, CAJC, JVSV

Stellagrazia Aurea Farfalina (SF) - V1, JKCH, CAJC, JVSV

Royal Lady Only For You (Č/B) - V1, CHKCH, CAC, VSV

     

 

International show Brno 07.02.2010
Judge: Dušan Paunovič (Srbsko)

Britannicus z Černého panství (ČP) - V1, CAC, res. CACIB
Alexander Crystal Swan (BP) - V1, CAC
Amor Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC
Samarcanda I´m What I´m (HP) - V1, CAC
Christopher Bohemia Jaronela (BP) - VN1


Agira Queen of Diamonds (ČF) -  V1, CAC, CACIB
Abby Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, CAC, res. CACIB
Harmonie Bohema Jaronela (BF) - V1, CAC
Aimé Crystal Swan (BF) - V1, CAC
Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, CAJC, nej. mladý

Corinthian Gold Very Merry (AP) - V1, CAJC, nej. mladý

Born at Night Very Merry (ČeP) - V1, CAC, CACIB, BOB      
 
Agira Abby
Cecílie Christopher
Britannicus  
 

 

 

Calie´s Chrome .. Jack

Agira Cecílie
Abby Christopher
Britannicus Ctibora

International show Brno 06.02.2010
Judge: Francesco Cochetti (Itálie)


Calie´s Chrome Caughtmyspirit (SP) - V1, CAC, CACIB, BOB




Alexander Crystal Swan (BP) - V1, CAC, res. CACIB
Jack Saxon Magicstar (ČP) - V1, CAC
Amor Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC
Samarcanda I´m What I´m (HP) - V1, CAC
Ctirad Unno Jezvé (ČP) - V1, CAC

Britannicus z Černého panství (ČP) - V2, res. CAC
Ctislav Unno Jezvé (ČP) - V1, CAJC

Christopher Bohemia Jaronela (BP) - VN1
Cortéz z Černého panství (ČP) - VN1




Alizée du Cristaux Glace´s (BF) -  V1, CAC, CACIB
Aimé Crystal Swan (BF) - V1, CAC, res. CACIB
Agira Queen of Diamonds (ČF) -  V1, CAC
Ctibora Unno Jezvé (ČF) - V1, CAC
Abby Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, CAC
Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, CAJC

 

International show Trenčín 23.01.2010
Judge: M. Guniš (Slovensko)

 

Amadeo du Cristaux Glace´s (BP) -  V1, CAC, CACIB, BOB
Bastien z Černého panství (ČP) - V1, CAC
Athos Brown Lady Sorbonna (HP) - V1, CAC
Christopher Bohemia Jaronela (BP)  - VN1



Alizée du Cristaux Glace´s (BF) -  V1, CAC, CACIB
Abby Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, CAC, res. CACIB
     

Candy Golden Z Bretfeldova paprsku (AP) - V1, CAC, CACIB, BOB
Draco Golden Z Bretfeldova paprsku (ČeP) - V1, CAJC
Abby Athos

Bastien Amadeo
   
   

 

 

Cecílie Jack

Pin Up .. juniorhandling
Bastien  
 

national show Olomouc 10.01.2010
Judge: Bertold Peterburst (Německo)

Cecílie Unno Jezvé (ČF) - V1, CAC CZ, JBOB, BOB


Jack Saxon Magicstar (ČP) - V1, CAC, Národní vítěz


Pin Up Panther´s Thats my Girl (ČF) - V1, CAC, Národní vítěz


Bastien z Černého panství (ČP) -  V1, CAC


Anastázie z Černého panství (ČF) - V1, CAC


Claudius z Černého panství (BP) - VN1






páry: Bastien a Anastázie - 2. místo


Juniorhandling: Jack a Tereza Šubertová - 2. místo

 

Club show Brno 09.01.2010
Judge: T. Novotná


Amadeo du Crisaux Glacees (BP) -  V1, ČKŠ, BIS

 

Amadeo  

 

 

 

Annabel Tony

Quentin Abby
Bastien  
 

Club Show Praha 03.01.2010
Judge: Rafal First (Polsko)

Tony White Envisan (BP) - V1, CHKCH, nejlepší velký pes výstavy 
2. nejlepší pes výstavy


Annabel du Crisaux Glacees (BF) -  V1, CHKCH, 
2. nejlepší velká fena klubové výstavy


Quentin White Envisan (BP) -  V1, KCH KPaCHP


Abby Brown Lady Sorbonna (HF) - V1, KCH KPaCHP


Bastien z Černého panství (ČP) - V1, KCH KPaCHP