wz

seznam šampionů

 

 

 

seznam šampionů bude postupně rozšiřován na Vámi zaslanými údaji.

Stránka byla rozšířena o Junior šampiony a Klubové šampiony, v případě, že zde neni Váš pejsek uveden, napište na email ddanhova@seznam.cz, slajchrtova@gmail.com, seznam všech dodělaných šampionátů Vašeho psa / feny a po té bude doplněn do seznamu. Děkujeme.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampioni Klubů ČR + SK - kliknutím na loga klubů se přepojíte na složku seznam klubových šampionů

______________________________________________________________________________________________________________________________________

(BF) - BÍLÁ FENA /(BP) - BÍLÝ PES (white female/ male),

(ČF) - ČERNÁ FENA / (ČP) - ČERNÝ PES (black female/ male),

(HF) - HNĚDÁ FENA / (HP) - HNĚDÝPES (brown female/ male),

(AF) - APRICOT FENA / (AP) - APRIKOT PES (apricot female/ male),

(SF) - STŘÍBRNÁ FENA / (SP) - STŘÍBRNÝ PES (silver female/ male)

 

Interchampion (INTCH)

 

Abby Brown Lady Sorbonna (HF)
Anastázie Z Černého panství (ČF)
Annabel du Cristaux Glace´s (BF)
Alwin Brown Flower (HP)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Berny Z Hlubockého dvora (ČP)
Biara Ascona Cassovia (BF)
Božena Unno Jezvé (SF)
Bruno Banani z Hlubockého Dvora (ČP)
Calimero Myší kožíšek (ČP)
Carnero ze Stříbrných struh (ČP)
Clea Lady Black Queen (BF)
Connor Crowe Brown Children (HP)
Cowboy Corky Brown Children (HP)
Di Tiffany Marco Bohemica (BF)
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
Eminence of Minaret (BP)
Hector Marco Bohemica (BP)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
Lambert z Hauserova království (AP)
Luis z Hauserova království (AP)
Luky z Hauserova království (AP)
Tony White Envisan (BP)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Český junior šampion (CZ-JCH) Český šampion (CZCH)

 

Abassanta Queen Of Diamonds (ČF)
Adam Unno Jezve (SP)
Adam Unno Jezve (SP)
Agira Queen Of Diamonds (ČF)
Agira Queen Of Diamonds (ČF)
Aisha Prudnicky Dworek (ČF)
Aisha Prudnicky Dworek (ČF)
Alfano Queen Of Diamonds (ČP)
Alfano Queen Of Diamonds (ČP)
Alma z Hlubockého dvora (ČF)
Alma z Hlubockého dvora (ČF)
Alwin Brown Flower (HP)
Anastázie z Černého panství (ČF)
Anastázie z Černého panství (ČF)
Andromeda z Černého panství (ČF)
Andromeda z Černého panství (ČF)
Arsiero Queen Of Diamonds (ČP)
Anett Brown Lady Sorbonna (HF)
B. Jane Queen of Diamonds(ČF)
Angel's Queen Bohemia Velvet (ČF)
Bassiana Nontiscordardime (ČF)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Berny Z Hlubockého Dvora (ČP)
Berny Z Hlubockého Dvora (ČP)
Božena Unno Jezvé (SF)
Božena Unno Jezvé (SF)
Britannicus z Černého panství (ČP)
Bruno Banani z Hlubockého Dvora (ČP)
Bruno Banani Z Hlubockého Dvora (ČP)
Bus Of Angel Nový Ladbor (BP)
Calie´s  Check The Chrome Czech (SF)
Calie´s  Check The Chrome Czech (SF)
Calimero Myší kožíšek (ČP)
Clea Lady Black Queen (BF)
Carnero ze Stříbrných struh (ČP)
Connor Crowe Brown Children (HP)
Connor Crowe Brown Children (HP)
Cortéz z Černého panství (ČP)
Cowboy Corky Brown Children (HP)
Di Tiffany Marco Bohemica (BF)
Destiny's Child Diamond and Pearls (BF)
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
Deizy Z Hlubockého dvora (ČF)
Equity Black Mineo (ČF)
Di Tiffany Marco Bohemica (BF)
Fernando Marco Bohemica(BP)
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
Filis Wood´s ze Stříbrných struh (ČF)
Elated Empress Diamond and Pearls (ČF)
Falcon Eye Diamond and Pearls (ČP)
Equity Black Mineo(ČF)
Fianceé Fiends Diamond and Pearls (ČF)
Fernando Marco Bohemica(BP)
Hector Marco Bohemica (BP)
Filis Wood´s ze Stříbrných struh (ČF)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
Falcon Eye Diamond and Pearls (ČP)
Lambert z Hauserova království (AP)
Hector Marco Bohemica (BP)
Luis z Hauserova království (AP)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
Luky z Hauserova království (AP)
Christia Thalia Marco Bohemica (BF)
Pin Up Panther That´s My Girl (ČF)
Jack Saxon Magicstar (ČP)
Tony White Envisan (BP)
Lambert z Hauserova království (AP)
Volzhskiy Talisman Shtirlits (ČP)
Luis z Hauserova království (AP)
 
Luky z Hauserova království (AP)
 
Quentin White Envisan (BP)
 
Tony White Envisan (BP)

 

Český Grand šampion Český veterán šampion

 

Abby Brown Lady Sorbonna (HF)
Calimero Myší kožíšek (ČP)
Agira Queen Of Diamonds (ČF)
 
Alfano Queen Of Diamonds (ČP)
 
Anastázie Z Černého Panství (ČF)
 
Annabel du Cristaux Glace´s (BF)
 
Bastien Z Černého panství (ČP)
 
Berny Z Hlubockého Dvora (ČP)
 
Božena Unno Jezvé (SF)
 
Bruno Banani z Hlubockého Dvora (ČP)
 
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
 
Jack Saxon Magicstar (ČP)
 
Luky z Hauserova království (AP)
 
Tony White Envisan (BP)
 
Quentin White Envisan (BP)
 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Slovenský junior šampion krásy (SK-JCH) Slovenský šampion krásy (SKCH)

 

Alfano Queen Of Diamonds (ČP)
Alma z Hlubockého dvora (ČF)
Amadeo du Cristaux Glace´s (BP)
Amadeo du Cristaux Glace´s (BP)
Anastázie z Černého panství (ČF)
Anastázie z Černého panství (ČF)
Alwin Brown Flower (HP)
Annabel du Cristaux Glace´s (BF)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Alwin Brown Flower (HP)
Berny Z Hlubockého Dvora (ČP)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Brayn Lady Black Queen (ČP)
Berny Z Hlubockého Dvora (ČP)
Clea Lady Black Queen (BF)
Biara Ascona Cassovia (BF)
Connor Crowe Brown Children (HP)
Božena Unno Jezvé (SF)
Cowboy Corky Brown Children (HP)
Brayn Lady Black Queen (ČP)
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
Britannicus z Černého panství (ČP)
Gesmay's Zunshine (BF)
Bruno Banani z Hlubockého Dvora (ČP)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
Calimero Myší kožíšek (ČP)
Carnero ze Stříbrných struh (ČP)
Clea Lady Black Queen (BF)
Connor Crowe Brown Children (HP)
Cowboy Corky Brown Children (HP)
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
Gesmay's Zunshine (BF)
Hector Marco Bohemica(BP)
Hugo Boss Marco Bohemica(BP)
Lambert z Hauserova království(AP)
Luis z Hauserova království (AP)
 
Quentin White Envisan (BP)
 
Tony White Envisan (BP)

 

 

Slovenský Grand šampion Slovenský veterán šampion

 

Abby Brown Lady Sorbonna (HF)
Eminence of Minaret (BP)
Bastien z Černého panství (ČP)
Bruno Banani z Hlubockého Dvora (ČP)
Eminence of Minaret (BP)
Gesmay's Zunshine (BF)
 
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
 
Tony White Envisan (BP)
 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Polský junior šampion (PL-JCH) Polský šampion (PLCH)

 

Anastázie z Černého panství (ČF)
Alma z Hlubockého dvora (ČF)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Anastázie z Černého panství (ČF)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
Annabel du Cristaux Glace´s (BF)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Berny Z Hlubockého dvora (ČP)
Božena Unno Jezvé (SF)
Bruno Banani Z Hlubockého dvora (ČP)
Calie´s  Check The Chrome Czech (SF)
Calimero Myší kožíšek (ČP)
Carnero ze Stříbrných struh (ČP)
Connor Crowe Brown Children (HP)
 
Clea Lady Black Queen (BF)
 
Cowboy Corky Brown Children (HP)
 
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
 
Hector Marco Bohemica(BP)
 
Hugo Boss Marco Bohemica(BP)
 
Tony White Envisan (BP)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Maďarský junior šampion (HU-JCH) Maďarský šampion (HUCH)

 

Amadeo du Cristaux Glace's (BP)
Abby Brown Lady Sorbonna (HF)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Amadeo du Cristaux Glace's (BP)
Danae Lady Black Queen (BF)
Achilleus z Černého panství (ČP)
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Samarcanda I Am What I Am (HP)
Berny Z Hlubockého dvora (ČP)
Bruno Banani Z Hlubockého dvora (ČP)
Calimero Myší kožíšek (ČP)
Clea Lady Black Queen (BF)
 
Connor Crowe Brown Children (HP)
 
Cowboy Corky Brown Children (HP)
 
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
 
Eminence Of Minaret (BP)
 
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Rakouský junior šampion (AT-JCH) Rakouský šampion (ATCH)

 

Abassanta Queen Of Diamonds (ČF)
Abassanta Queen Of Diamonds (ČF)
Amadeo du Cristaux Glace's (BP)
Arsiero Queen Of Diamonds (ČP)
 
Alwin Brown Flower (HP)
Amadeo du Cristaux Glace's (BP)
Berny Z Hlubockého Dvora (ČP)
Bruno Banani Z Hlubockého dvora (ČP)
Connor Crowe Brown Children (HP)
 
Cowboy Corky Brown Children (HP)
 
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
 
Gesmay's Zunshine (BF)
 
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)
 
Tony White Envisan (BP)
   

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Junior Slovinský šampion (SI-JCH) Slovinský šampion (SICH)

 

Amadeo du Cristaux Glace's (BP)
Connor Crowe Brown Children (HP)
Anastázie z Černého panství (ČF)
Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Gesmay's Zunshine (BF)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Junior Německý šampion (DE-JCH) Německý šampion (DECH)

 
Biara Ascona Cassovia (BF)
 
Carnero ze Stříbrných struh (ČP)

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Lucemburska

Hector Marco Bohemica(BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Bosny a Hercegoviny

Clea Lady Black Queen (BF)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Černé Hory

Aisha Prudnicky Dworek (ČF)
Bastien Z Černého panství (ČP)
Clea Lady Black Queen (BF)
Hugo Boss Marco Bohemica (BP)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Monte Carlo

Eclipse Moon Diamond and Pearls (ČP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Junior Chorvatský šampion (HR-JCH) Chorvatský šampion (HRCH)

 

Bastien Z Černého panství (ČP)
Abby Brown Lady Sorbonna (HF)
 
Bruno Banani Z Hlubockého dvora (ČP)
 
Hugo Boss Marco Bohemica(BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Makedonie

Aisha Prudnicky Dworek (ČF)
Bastien Z Černého panství (ČP)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Moldávie

Hugo Boss Marco Bohemica(BP)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Izraele

Hector Marco Bohemica(BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Gruzie

Hugo Boss Marco Bohemica(BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Ázerbajdžánu

Hugo Boss Marco Bohemica(BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion FCG

Hugo Boss Marco Bohemica(BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion KURA

Hugo Boss Marco Bohemica(BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Ukrajiny

(/
Clea Lady Black Queen (BF)
Eminence Of Minaret (BP)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Estonska

Aisha Prudnicky Dworek (ČF)

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Šampion Rumunska

Aisha Prudnicky Dworek (ČF)

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Bulharska

Bulharský šampion Bulharský Grand šampion

 

Aisha Prudnicky Dworek (ČF) Aisha Prudnicky Dworek (ČF)
Bastien Z Černého panství (ČP)  

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Srbska

Srbský šampion

 

Abassanta Queen of Diamonds (ČF)
Alfano Queen of Diamonds (ČP)
Samarcanda I´m What I´m (HP)

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Šampion Litvy, Lotyšska

 

Hugo Boss Marco Bohemica (BP))